FERNANDEZ ARMAN Frankrike 1928-2005 Accumulation de violons Signerad och numrerad Arman 14/25. Brons och plexiglas, höjd 39,5 cm. Signed and numbered. Bronze and plexi. PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären