Auction archive: Lot number 1774

[Frans Baake. Kunstenaarsboeken] 4 titels: (1) Frans Baake. Santiago!

Auction 01.07.2020
1 Jul 2020
€70 - €140
ca. US$78 - US$157
€280
ca. US$314

Auction 01.07.2020
1 Jul 2020
€70 - €140
ca. US$78 - US$157
€280
ca. US$314

Leporello met 6 diepdrukken in een oplage van 18 exemplaren, de eerste gesigneerd, gedateerd '93 en genummerd 12/18 in potlood, tussen linnen platten met titel op voorplat, 8vo formaat. (2) Frans Baake. Rooms & Habitaciones. Schetsen gemaakt op genoemde lokaties in de periode november/ december 1992. Amsterdam, de kunstenaar, 1993, gedrukt op Arches in 22 gesigneerde en genummerde exemplaren (dit is nummer 20), (26) éénzijdig bedrukte bladen met diepdrukken en zeefdrukken, oorspronkelijk fluweel, 4to (rug wat verkleurd en watervlekkig). En met nog 3 soortgelijke andere (Splendid Isolation, 1992, 200 exemplaren; Nikolski on my mind, 1991, 75 exemplaren en Aits & Eyots, 200 exemplaren). De exemplaren in dit lot met diverse los ingelegde handgeschreven kaartjes, uitnodigingen etc. (totaal 5)

1 Jul 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

1 Jul 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138