Auction archive: Lot number 1773

[Frans Baake. Kunstenaarsboeken] 4 titels: (1) Frans Baake. Seh'n sucht

Auction 01.07.2020
1 Jul 2020
€70 - €140
ca. US$78 - US$157
€280
ca. US$314

Auction 01.07.2020
1 Jul 2020
€70 - €140
ca. US$78 - US$157
€280
ca. US$314

Zienzucht en verlangen naar bekende verten (...). Amsterdam, de kunstenaar, 1990, gedrukt in 20 genummerde en gesigneerde exemplaren (dit is nummer 15), letterdruk titelpagina gevolgd door 14 triples-sneden in kleur, oorspronkelijk linnen, folio. Band watervlekkig en aangetast op/ bij de rug; (2) Frans Baake. tHere* *Falkland Islands. Foto's gemaakt op Falkland Islands en uitspraken aldaar opgetekend. Amsterdam, de kunstenaar, 1993, gedrukt in 25 genummerde en gesigneerde exemplaren, (20) p., gezeefdrukte fotografische illustraties en los ingelegde gemonogrammeerde multiple ("There"), oorspronkelijk linnen, groot 4to (rug wat verbleekt). Met los ingelegde uitnodiging. Met nog 2 soortgelijke (Rooms & Habitaciones, 1993, 22 exemplaren en The Chain, 1989, 100 exemplaren). (totaal 4)

1 Jul 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

1 Jul 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138