(1) "Inktstel in handgedreven zilver. Schetsontwerp." Tekening in gekleurd en wit krijt op groen papier, bladmaat 24 x 39 cm., voluit gesigneerd "F Zwollo Sr. Edelsmid", gedateerd 1941 en getiteld in wit krijt (beschadigd in hoeken). (2) "Gedreven zilveren kandelaar incl. zilver fl. 325,- Ontw. in Stilo". Tekening in diverse technieken, uitgeknipt en opgeplakt op stevig papieren drager, 24 x 15,5 cm., de drager getiteld en gesigneerd op verso; (3) "Cf, 5 vazen voor personeel Mesdag-Van Houten - variant". Tekening in diverse technieken, uitgeknipt en opgeplakt op karton, 29 x 22 cm., gemonogrammeerd rechts beneden en met de geciteerde aantekening in pen verso. En met nog 2 soortgelijke door dezelfde w.o. één gemonogrammeerde. Samen met Jan Eisenloeffel heeft Zwollo grote invloed uitgeoefend op de edelsmeedkunst. (totaal 5)