Auction archive: Lot number 25

Franse noten transition duchesse brisée

Auction 08.04.2019
8 Apr 2019 - 15 Apr 2019
€1,500 - €2,500
ca. US$1,684 - US$2,807

Auction 08.04.2019
8 Apr 2019 - 15 Apr 2019
€1,500 - €2,500
ca. US$1,684 - US$2,807

Franse noten transition duchesse brisée, gestoffeerd met rood velours en siernagels, de gecanneleerde lijsten versierd met gestoken floraal decor, rustend op gebogen poten, gemerkt en vervaardigd door Louis Delanois werkzame periode: 1761-1789, h. 99, br. 207, d. 76

8 Apr 2019 - 15 Apr 2019
Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Netherlands
info@vanspengen.com
+31 (0)35 6400989

8 Apr 2019 - 15 Apr 2019
Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Netherlands
info@vanspengen.com
+31 (0)35 6400989