Gaspar Bouttats (1640 Antwerpen 1695) ?Palanka? Kupferstich von Gaspar Bouttats nach Johannes Peeters. ?Palanka, Superioris Hungariae Civitas?, ca. 11 x 24,5 cm, gerahmt