Auction archive: Lot number 1765

Geneeskunde] Lot van 10 Duitse boeken m.b.t. geneeskunde

Auction 06.12.2017
6 Dec 2017
€70
ca. US$82
€70
ca. US$82

Auction 06.12.2017
6 Dec 2017
€70
ca. US$82
€70
ca. US$82

Dr. A.N. Gendrin, Anatomische Beschreibung der Entzündung und ihrer Folgen in den verschiedenen Geweben des menschlichen Körpers. Leipzig, Hartmann, 1828/1829. In twee volumes, xvi,572,(4),xiv,535 pp. Bibliotheekstempel op schutblad en titelpagina in beide delen. Banden aan randen iets sleets. Met: J.F.C. Hecker, Die grossen Volkskrankheiten des Mittelalters. Berlin, Enslin, 1865. Halfleer, vii,432 pp. Plakresten op voor- en achterzijde. Roestvlekjes aan begin en einde van boek. En met: Christian Gottlieb Zelle, Medicina clinica oder Handbuch der medicinischen Praxis. Berlin, 1793. xiv,632 pp. Met gegraveerd frontispiece. En: Dr. Franz Hartmann Handbuch der allgemeinen Pathologie für Aerzte und Studirende. Ferdinand Enke, 1864. Halfleer, viii,542 pp. Met 76 houtsnedes. En 5 andere (totaal 10).

6 Dec 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

6 Dec 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138