Georges Mathieu1921 - 2012Jacques Cassart signed and dated 64oil on canvas92 x 60 cm ; 36¼x 23⅝in.Executed in 1964.__________________________________________________________________________ Georges Mathieu1921 - 2012Jacques Cassart signé et daté 64huile sur toile92 x 60 cm ; 36¼x 23⅝in.Exécuté en 1964.