2 ringmappen met foto's van musici uit de periode 1926-1994 van het Concertgebouw. De desbetreffende musicus heeft telkens bij zijn of haar afbeelding gesigneerd. Met handtekeningen van o.a. Arthur Rubinstein, Reinbert de Leeuw, David Oistrach, Philip Glass, Martha Argerich. (totaal 2)