Kleurenlitho, 34 x 45,5 cm., gesigneerd en 10/15 in potlood, gesigneerd op de steen, onder passe-partout. (2) Achnaton. Kleurenlitho voor Het Zonnelied van Achnaton, 1954, 44 x 32,5 cm., gesigneerd l.o. in potlood (vouwen/ kreukjes in marges). En met nog 1 andere door dezelfde ("Rampgebied 1953", in matige staat). (totaal 3)