MANDER, Karel van
Amsterdam
Wereldbibliotheek
1943
In-4°, 596 pp, ill., linnen band. Bijgevoegd: Max FRIEDLÄNDER. Pieter Bruegel Berlin, Propyläen-Verlag, 1921. In-8°, ill., gebonden (tekst in het Duits). + Jan GRAULS. Volkstaal en volksleven in het werk van Pieter Bruegel Antwerpen, Standaard-Boekhandel, 1957. In-8°, ill., linnen band. + Roger A. D'HULST. Olieverfschetsen van Rubens uit Nederlands en Belgisch openbaar bezit. OKV, 1968. In-8°, ill., linnen band. + W. MARTIN. De Hollandsche schilderkunst in de zeventiende eeuw, Rembrandt en zijn tijd. Amsterdam, Meulenhoff, 1936. In-4°, ill. derde druk. Linnen band met goudopdruk. + idem. De schilderkunst in de tweede helft van de zeventiende eeuw. Amsterdam, Bigot & van Rossum, 1950. Gr. in-8°, ill., linnen band + 5 andere (samen: 11)
MANDER, Karel van
Amsterdam
Wereldbibliotheek
1943