Auction archive: Lot number 911

[Historische kaarten] De Vereenigde Nederlanden en Germania

Auction 03.12.2019
3 Dec 2019
€70 - €120
ca. US$77 - US$132

Auction 03.12.2019
3 Dec 2019
€70 - €120
ca. US$77 - US$132

(1) Naauwkeurige kaart der Vereenigde Nederlanden tot opheldering der Vaderlandsche Historie in de zestiende eeuw. Amsterdam, Isaak Tirion, 1752. Ingelijst met passe-partout achter glas. Kaartbeeld 32 x 37 cm. Lijst 50 x 54 cm. Samengevoegd met: (2) Germaniae Veteris Typus. Willem Blaeu. Amsterdam, ca. 1650 met het kaartbeeld uit het begin van onze jaartelling van het land der Batavi in het westen tot aan Dacia en Pannonia in het oosten; gekleurd met 3 cartouches en legenda. Lichte verbleking papier bij middenvouw. Ingelijst met passe-partout achter glas. Kaartbeeld 38 x 49 cm. Lijst 56 x 66 cm. Beide in kopergravure en in zeer goede staat. (totaal 2)

3 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

3 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138