Hrad Loket
olej, plátno, 1906, 80 x 63 cm, sign. LD J. Paulus, rám, nabízený obraz představuje zdařilou ukázku krajinářského žánru s důrazem na detail a atmosférou v duchu romantismu 19. století
Hrad Loket