Auction archive: Lot number 210

(Islam) - GLASEMAKER, J.H.- Mahomets Alkoran, door du Ryer uit d’Arabische inde Fransche en door I.H. Glazemaker inde Nederlantsche taal vertaalt. Amsterdam, Timotheus ten Hoorn, 1696.

Auction 21.03.2017
21 Mar 2017
€100 - €120
ca. US$106 - US$128

Auction 21.03.2017
21 Mar 2017
€100 - €120
ca. US$106 - US$128

(Islam) - GLASEMAKER, J.H.- Mahomets Alkoran, door du Ryer uit d’Arabische inde Fransche en door I.H. Glazemaker inde Nederlantsche taal vertaalt. Amsterdam, Timotheus ten Hoorn, 1696. In-12° : [14 incl. gegraveerde titel en front.]-547 pp.; 6 pl. (licht gebruind, bleke kleine vl. passim, scheur met verlies, gerestaureerd pl. p.266). Moderne band : volleder, gladde rug en platten met Arabisch opschrift in goudstempeling, vergulde sneden (grijze vlekken aan bovenzijde, bovenmarge kort afgesneden). Tweede editie van Glazemakers's nederlandse koranvertaling (1ste ed. 1657) gebaseerd op de invloedrijke vertaling door de Franse diplomaat André du Reyer (c. 1586-1672). Met een nieuwe titelplaat door Jan Lamsvelt en verlucht met 6 koperplaten door Casper Luyken. # Klaversma & Hannema, 1048. Provenance : Th. H. van de Velde (ex-libris). Drouotlive.com Read more

21 Mar 2017
Librairie Henri Godts
Avenue Louise 230
1050 Bruxelles
Belgium
books@godts.com
+32 (0)2 6478548
+32 (0)2 6407332

21 Mar 2017
Librairie Henri Godts
Avenue Louise 230
1050 Bruxelles
Belgium
books@godts.com
+32 (0)2 6478548
+32 (0)2 6407332