Auction archive: Lot number 101

Jakub Ciężki (ur. 1979, Lublin)

Opening
PLN9,000 - PLN12,000
ca. US$2,334 - US$3,112

Opening
PLN9,000 - PLN12,000
ca. US$2,334 - US$3,112

Jakub Ciężki (ur. 1979, Lublin) "Galeria", dyptyk, 2012 r. akryl, olej/płótno, 115 x 200 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘JAKUB CIĘŻKI | GALERIA, 2012, 115 x 200 cm | EMALIA AKRYLOWA, AKRYL, OLEJ’ Estimate: 9 000 - 12 000 PLN PLN EUR GBP USD 2 105 - 2 806 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. more information About Artist latach 1998-2003 studiował na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uzyskał dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof. Jacka Wojciechowskiego. Malarz zafascynowany małą architekturą i realistycznymi abstrakcjami. Otrzymał stypendium Ministra Kultury„Młoda Polska” 2013 oraz Grand Prix 40. Biennale Malarstwa „Bielska Jesień 2011”. Pracuje na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 74237 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19

14 Nov 2019
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

14 Nov 2019
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600