Set van 1 gedrukte kalligrafische titelpagina en 6 chromolithografische schoolplaten, ca. 1900, elk 47 x 63,5 cm. met tekst in karakters in de marges, 4x (van 6) met aan de benedenmarge gehecht, dun papieren titelstrookje, 3 (van 6) dun papieren beschermvellen met letterdruk tekst in karakters (oorspronkelijk aan bovenmarge van platen gehecht, nu gerafeld/ gekreukt/ beschadigd) bewaard gebleven. De platen opgerold, met scheuren/ rafels/ vouwen en gekreukt, derhalve verkocht met alle feilen. Fraaie platen. De vier bewaard gebleven titels zijn: (1-2) "Nitta Yoshisada. Yoshisada's horse is killed by an arrow, Oyamada Takaigo offers him his horse and lets him escape" (2 exemplaren); (3) "The pass of Hiyodori-goe. Masashibo Benkei charges Nashio Saburo to be his guide over the pass."; (4) "The night-attack of Horikawa. Tosabo Shoskun attacks Yoshitoune at night in his residence at Horikawa". (totaal 7)