Japanse satsumat vaas met geanimeerd decor van kinderen en ouderlingen in landschap met wolkenmassa - Hoogte 45 cm. + andere satsumat vaas met basrelief van verguld heren- en wijsgerendecor in landschap - Hoogte 38 cm. + koppel Japanse satsumat vazen met krijgerdecor (restauratie boven an nek) - Hoogte 60 cm.