Objektsbeskrivning DOKOUPIL, Jiri Georg Tjeckoslovakien född 1954 Untitled Signerad och daterad på baksidan d. -88, kol på papper, 9,5x7,5 cm. PROVENIENS Barbro Johanssons samling, Lund