Auction archive: Lot number 18

Karel Sigmund (1897-1959)

Auction 12.06.2019
12 Jun 2019
Opening
CZK3,500
ca. US$154

Karel Sigmund (1897-1959)

Auction 12.06.2019
12 Jun 2019
Opening
CZK3,500
ca. US$154

Lovecké zátiší
olej, dřevěná deska, 98 x 117 cm, sign. LD K. J. Sigmund, rám, malba místy poškozena

12 Jun 2019
Aukční síň Vltavín
Masarykovo nábřeží 36
11000 Prag 1
Czech Republic
aukce@galerie-vltavin.cz
+420 224930340

Lovecké zátiší

12 Jun 2019
Aukční síň Vltavín
Masarykovo nábřeží 36
11000 Prag 1
Czech Republic
aukce@galerie-vltavin.cz
+420 224930340