Auction archive: Lot number 58

Katarzyna Kijek (ur. 1981 r.)

Opening
PLN2,000
ca. US$703

Katarzyna Kijek (ur. 1981 r.)

Opening
PLN2,000
ca. US$703

Katarzyna Kijek (ur. 1981 r.) Z cyklu "Second Hand", 2008 r. akwaforta, akwatinta/papier, 78 x 107 cm (arkusz), 71 x 98 cm (odbitka), nakład: 1/1, unikat sygn. i dat. p.d.: 'Kijek 2008', w l.d.: "Second hand", śr. d.: 'e/a' Absolwentka Wydziału Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, w pracowni Ewy Walawskiej. Dyplom w 2007 r. Zajmuje się grafika warsztatową, filmem, animacją oraz malarstwem. Laureatka Grand Prix Biennale Sztuki Mediów w Warszawie, wyróżnień na konkursach graficznych Grafika Warszawaska oraz Yacha za animację na 18. Yach Film Festival za teledysk Oi Va Voi "Everytime", zrealizowany wraz z Przemysławem Adamskim. Prezentowała swoje filmy i teledyski na prestiżowych festiwalach w m.in. Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Amsterdamie, Madrycie i Tessalonikach.

28 Oct 2010
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

28 Oct 2010
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600