Kókuszserleg Itália, 19. sz. első fele, antik ezüst, csillag bélyegző, plasztikus, öntött oroszlánfejes díszpántok és fedél, talpazat és záró gyűrű bordázott motívummal, kókusz testtel, kis sérüléssel Btto.: 234 g; m: 16,5 cm