Auction Pricedatabase

Auction: Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 20
was auctioned on: 14 November 2019
Upcoming auctions Auction Pricedatabase

Konrad Kuzyszyn (ur. 1961, Białystok)

Archive
Opening: PLN12,000 - PLN14,000
ca. US$3,112 - US$3,631
Price realised:  n. a.
Lot number 213, Views: 9

Konrad Kuzyszyn (ur. 1961, Białystok) Obiekt fotograficzny z cyklu “Kondycja”, 1993 r. fotografia transparentna/błona monochromatyczna preparowana wzmacniaczem miedziowym, pleksa, silikon unikat, ed. 1/2, 15 x 15 cm (w świetle oprawy) sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘KUZYSZYN ‘ 1993 1/1. | OPRAWA 2019 | ‘KONDYCJA 1993 | FOTOGRAFIA TRANSPARENTNA, PLEXA, SILIKON | Kuzyszyn’ Estimate: 12 000 - 14 000 PLN PLN EUR GBP USD 2 806 - 3 274 EUR Exhibited - Konrad Kuzyszyn, Kondycja 3, Galeria Krytyków Sztuki Pokaz, Warszawa, 1994 - „IKONOPRESS” Przegląd Sztuki Polskiej, BWA, Szczecin, 1994 - „Antyciała”, CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa, 1995 - Konrad Kuzyszyn, Rezultaty, Mała Galeria CSW/ZPAF, Warszawa, 1996 - „Displacement / This Placement”, Kunstlerhouse Bethanien, Berlin, Niemcy, 1997 - „Nowa Polska Fotografia”, Ernst Museum, Budapeszt, Węgry, 1997 - „Miejsce Idei - Idea Miejsca”, Cable Factory, Helsinki, Finlandia, 1997 - „TOYAMA NOW’99”, Museum of Modern Art, Toyama, Japonia, 1999 - Konrad Kuzyszyn, Prace, Sielska Gallery, Strasbourg, Francja, 1999 - „IN BETWEEN - Art from Poland 1945 -2000”, Chicago Cultural Center, Chicago, USA - Konrad Kuzusyzyn, CIAŁOŚWIAT, Galeria Piekary, Poznań, 2017 Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. more information About Artist W latach 1985-90 studiował na Wydziale Malarstwa i Grafiki PWSSP w Łodzi. Dyplom obronił w Pracowni Wypukłodruku Prof. A. Bartczaka, Pracowni Technik Metalowych Prof. L. Rózgi i Pracowni Fotografii Prof. I. Pierzgalskiego uzyskał w 1990. Od 1994 roku pracuje jako asystent - od 2001 roku na stanowisku kierownika Pracowni Fotografii i Obrazu Wideo w Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Kwalifikację I stopnia otrzymał w 1998 roku, a kwalifikację II stopnia w roku 2002 na ASP w Poznaniu. W latach 2001-11 stworzył i kierował Pracownią Multimediów w łódzkiej ASP. W latach 2007-12 kierował Pracownią Kreacji Cyfrowej w krakowskiej ASP. Obecnie kieruje 5 Pracownią Fotografii w Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Od 2007 roku profesor ASP - od 2012 roku jako profesor zwyczajny. Zajmuje się fotografią, filmem wideo oraz hybrydami współczesnych mediów elektronicznych. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 78698 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 20

Informations about the auction
Auction house: Desa Unicum
Title: Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 20
Date of the auction: 14 Nov 2019
Address: Desa Unicum
Marszałkowska 34-50
00-554 Warsaw
Poland
[email protected] · +48 (0)22 1636600