Kleurenlitho, 32 x 50 cm., gesigneerd, gedateerd '53, eigen druk en 2-7 in potlood, onder passe-partout. (2) (Compositie). Kleurenlitho, 40 x 27 cm., gesigneerd, gedateerd '53, eigen druk en 2-10 in potlood, onder passe-partout. En met nog 2 andere: één soortgelijke (nr. 10 uit een editie van 10, 1953) en een zwart-witte litho uit 1952 met als titel "gesprek" (scheurtjes/ kreukjes). (totaal 4)