Auction archive: Lot number 1828

Koos van Vlijmen (1909-1989). 4 litho's (1): (Compositie)

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€70 - €140
ca. US$77 - US$155

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€70 - €140
ca. US$77 - US$155

Kleurenlitho, 32 x 50 cm., gesigneerd, gedateerd '53, eigen druk en 2-7 in potlood, onder passe-partout. (2) (Compositie). Kleurenlitho, 40 x 27 cm., gesigneerd, gedateerd '53, eigen druk en 2-10 in potlood, onder passe-partout. En met nog 2 andere: één soortgelijke (nr. 10 uit een editie van 10, 1953) en een zwart-witte litho uit 1952 met als titel "gesprek" (scheurtjes/ kreukjes). (totaal 4)

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138