Krzysztof Borkowski (ur. 1985 r.) One hundred dollars - Franklin akryl/płótno, 100 x 70 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'KRZYSZTOF BORKOWSKI | "ONE HUNDRED DOLLARS "FRANKLIN" ' Od 2005 r. studiował w warszawskiej ASP na Wydziale Malarstwa, od 2006 w pracowni prof. Marka Sapetty. Studia ukończył w 2010. Wystawy zbiorowe: 2010 - Galeria 2.0, 2009: Muzeum Regionalne w Kutnie, Galeria Młodych Twórców - Łazienkowska, 2007-2008 - wystawy zbiorowe Wydział Malarstwa warszawskiej ASP.