Krzysztof Iwin (ur. 1974 r.) "Portret Wstrętnego Pryszczatego Kocura", 1999 r. olej/płótno, 79,5 x 70 cm sygn. p. d.: litera "K" w kwadracie '99 l. d.: "Portret wstrętnego pryszczatego kocura"