(Kunst) een lot veilingcatalogi Prijsindicatie: € 60 - € 100 Startprijs: € 30,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Een lot met 13 veilingcatalogi uit de jaren '20 en '30 van de 20e eeuw, in halflinnen map. 11 stuks van veilingen (van kunst, zilver, juwelen, aardewerk, etc.) bij Frederik Muller & Co, Doelenstraat 16-18 Amsterdam, de overige 2 van veilingen bij A. Mak, Rokin 13 te Amsterdam. Enkele gidsen met afbeeldingen en/of platen. Tekst in het Frans en Nederlands. Conditie Algemeen zeer redelijk, enkele catalogi verstevigd. Regelmatig aantekeningen in het binnenwerk. Map met sticker en tekst op de rug en gebruikssporen. Afmetingen Map 36x30 cm (folio). Boeken