DEMEULEMEESTER
Gravure (34 x 25 cm) naar Suvée uit 1800. Uitgegeven bij Bervic, Gallerie du Museum in Parijs. Bijgevoegd: 'Oostkerke', tekening (25 x 28 cm) met aquarel getekend door Jan de Winne in 1931 + Ets (26 x 18 cm) van A. Baertsoen met zicht van Gent, gedrukt in sepia + Ets (18 x 13 cm) van Pol Craps, épreuve de luxe nr. 7/40 op japans papier. Portret Edith Cavell. Get. en gen. in potlood door Craps. Totaal: 4 stuks
DEMEULEMEESTER