Auction Pricedatabase

Auction: Auction 14.06.2019
was auctioned on: 14 June 2019
Upcoming auctions Auction Pricedatabase

LE ROY, Grégoire etsen. Verschillende

Archive
Estimate: €200 - €300
ca. US$225 - US$338
Price realised:  n. a.
Lot number 155, Views: 3

LE ROY, Grégoire etsen. Verschillende formaten: x 24,7 - x 32,8 cm, 4 in potlood gesigneerd, enkele genummerd (meerdere gebruikssporen, foxing, verkleuring, lichte schade, "Boer" en bep. ex. "Begrafenis" zwaar beschadigd). Niet ingelijst of onder passe-partout. Lot van verschillende etsen (ex. in totaal). Verschillende onderwerpen, waaronder "Aanbidding der koningen" (1 ex.), "Boer" (2 ex.), "Begrafenis" (7 ex.), "Caravan" (4 ex.) en verschillende gezichten van steden en dorpen (o.a. Brugge en Lissewege), havens en het platteland (ex.).

Informations about the auction
Auction house: ARENBERG AUCTIONS
Title: Auction 14.06.2019
Date of the auction: 14 Jun 2019
Address: ARENBERG AUCTIONS
Wolstraat 19/2
1000 Brüssel
Belgium
[email protected] · +32 (0)2 544 1055 · +32 (0)2 544 1057