LEIF-ERIK NYGÅRDS född 1939 Marilyn Monroe Bel Air Hotel, Los Angeles 27 juni 1962 Signerad på baksidan Leif-Erik Nygårds. Cibachrome, 50 x 75 cm. Kopierad på 1990-talet. PROVENIENS Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare