Lot van +/- grafische werken Gevarieerde auteurs, technieken en afmetingen. Interessant lot met aquarellen, etsen, aquatinten, tekeningen etc. van o.m. Jos Van Hoof, William Walcot Johan Ael, Rik Keuterickx (houtsneden), Germaine Cluytmans (ex-libris), Maurice Tan en André Laurenty (aquarellen), Ernest Albert (potlood tekeningen), etc. - Historische figuren o.m. Montmorency, Louis XII, Descartes; historische costuums o.m. "noble birman", "homme/femme de puebla". Staalgravures met gom gehoogd - Garde Impériale. staalgravures, mooi ingekleurd, de verschillende uniformen voorstellend van de Keizerlijke wacht. Bijgevoegd: Bobesco & Davids - Flowers. Drawn by Arlette Davids. Text by Princess Bibesco.Tulips, Hyacinths, Narcissi. Paris, The Hyperion Press, s.d. Folio, uitgeversalbum met ringen (beschadigd).