Description: Lot with 4 vases Per Lütken Holmegaard Signed on the bottom and dated 1955-1960. Een lot met 4 vazen, Per Lütken Holmegaard. Gesigneerd op de onderkant en gedateerd 1955-1960. Dimensions: H 17 - 23.5 cm