Luminarias, 2019
akryl, płótno, 100 × 140 cm, sygn. na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „LUMINARIAS” AKRYL/PŁÓTNO 100x140cm KRAKÓW MMXIX Dominik Smolik
Luminarias, 2019