Magiczny świat M śmieszki i my, 2019
akryl, olej, płótno, 80 × 120 cm, sygn. l.d.: MKępka 2019 oraz opisany odwrocie: MAGICZNY ŚWIAT M. – ŚMIESZKI I MY/80x120 cm, 2019 r.