Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820 deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 157x96x44cm