MAJA ROHWETTER Tyskland, född 1970 John Signerad och daterad på baksidan Rohwetter 2000. Olja på duk, 140 x 90 cm. Signed and dated verso. Oil on canvas. PROVENIENS Brändström & Stene, Stockholm