Op bezoek bij Piero, Estartit 1970 Encre et aquarelle sur papier. Signée, datée et située en bas au milieu. Contresignée, datée et titrée au dos. Inkt en aquarel op papier. Onderaan in het midden Gesigneerd, gedateerd en gesitueerd. Achteraan Gesigneerd, gedateerd en getiteld. 55 x 67 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Privé collectie