Vingt-huit chapitres inédits et quelques fragments retranchés de l'édition première du Radeau de la mémoire. (Brussel), Les Lèvres Nues, (1983), 88 p., gedrukt in 100 genummerde exemplaren en enkele buiten de handel (dit is nummer 43, één van 80 exemplaren), met los ingelegde "Prière d'ajouter", oorspronkelijk omslag (rug verbleekt). Verschenen als deel 7 in de reeks La Poursuite; (2) Marcel Mariën Rétrospective & nouveautés 1937-1967. Brussel, tentoonstellingscatalogus Galerie Defacqz, 1967, 70,(2) p., met illustraties, oorspronkelijk omslag, 4to. Met gesigneerde opdracht in ballpoint aan Philippe Vigneron op de titelpagina. En met nog 2 andere, w.o. één met gesigneerde opdracht in ballpoint aan Vigneron. (totaal 4)