Auction archive: Lot number 96

Marek Ejsmond Ślusarczyk (ur. 1974 r., Warszawa)

Opening
PLN800
ca. US$281

Opening
PLN800
ca. US$281

Marek Ejsmond Ślusarczyk (ur. 1974 r., Warszawa) Z cyklu "Studium przedmiotu", 2008-2009 r. akryl/płótno, 60 x 81 cm sygnowany i opisany na odwrociu Studiował na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Dyplom obronił zdobywając wyróżnienie rektorskie w 2000 w pracowniach Malarstwa Sztalugowego prof. Wiesława Szamborskiego oraz Sztuki w Przestrzeni Publicznej i Innych Mediów prof. Mirosława Duchowskiego, praca teoretyczna pod kierunkiem adiunkt II st. Marka Wyrzykowskiego. Równolegle do malarstwa sztalugowego zajmuje się pracą dydaktyczną w obrębie sztuk wizualnych.

28 Oct 2010
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

28 Oct 2010
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600