Marek Rachwalik (ur. 1986 r.) Bez tytułu, 2009 r. olej/płótno, 80 x 80 cm na odwrociu opisany W 2006 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie. Studia na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dyplom z medalem w pracowni prof. Ireneusza Walczaka w 2012 r. Zajmuje się malarstwem surrealistycznym. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych, np. 2009 Wystawa studentów pracowni prof. Ireneusza Walczaka w Galerii Piętro Wyżej (Górnośląskie Centrum Kultury), 2009 Hotel Landszaft – Rondo Sztuki, Katowice; 2010 Wystawa indywidualna podczas Festiwalu Sztuki Wysokiej (Elektrociepłownia Szombierki) w Bytomiu; 2011 Udział w Salonie Ilustratorów w Poznaniu; 2011 Wystawa zbiorowa studentów ASP w Katowicach w Galerii „Synagoga” ZSP Jarosław; 2011 Wystawa indywidualna, grafiki, klub Fraktal, Mikołów. Prezentowana praca wystawiana była na: 2009 Wystawa studentów pracowni prof. Ireneusza Walczaka w Galerii Piętro Wyżej (Górnośląskie Centrum Kultury); Wystawa studentów pracowni prof. Ireneusza Walczaka w Muzeum Miejskim w Siemianowicach Śląskich; Wystawa zbiorowa „Grupy Landszaft” Pt. "Oh Baby" w Gliwicach.