Mariola Przyjemska (ur. 1963, Warszawa) "Demon", 1996/2001 r. fotografia barwna/papier fotograficzny, 14,2 x 31,8 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘MARIOLA PRZYJEMSKA | DEMON 1996 (2001) | A.P.’ Estimate: 3 000 - 4 000 PLN PLN EUR GBP USD 702 - 935 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information About Artist W wieku 6 lat wyjechała z rodzicami do Czechosłowacji, skąd wróciła do Polski w 1976 roku. W latach 1983-88 roku studiowała na wydziale malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom obroniła w pracowni prof. Tadeusza Dominika, aneks u prof. Ryszarda Winiarskiego. W 1992 roku otrzymała prywatne stypendium Carla Catellani w Modenia, a w 1996 roku stypendium Arts Links w Nowym Jorku. Mieszka i pracuje w Warszawie. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 71614 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 20