Auction archive: Lot number 21

Michal Szuszkiewicz (b. 1983)

Opening
PLN850
ca. US$296

Michal Szuszkiewicz (b. 1983)

Opening
PLN850
ca. US$296

Michal Szuszkiewicz (b. 1983) Portret z wyświetlacza, 2008 r. olej/płótno, 73 x 54 cm sygn. i dat. na odwrocie W 2007 r. obronił dyplom malarski pod kierunkiem prof. J. Modzelewskiego, aneks z litografii w pracowni prof. W. Winieckiego oraz pracę teoretyczną u prof. J. Niecikowskiego. Każda z części dyplomu nosiła tytuł "Portret artysty jako młodego psa". W roku 2008/2009 wraz z przyjaciółmi współtworzył dział „Piękne sny o wspólnej sprawie” w czasopiśmie artystycznym Artluk. Finalista konkursu "Showdown" rozgrywanego na stronie Saatchi Gallery. Finalista IX edycji konkursu im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. W 2009 r. wystawa indywidualna w Wizytującej Galerii w Warszawie.

4 Mar 2010
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

4 Mar 2010
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600