Michal Szuszkiewicz (b. 1983) Portret z wyświetlacza, 2008 r. olej/płótno, 73 x 54 cm sygn. i dat. na odwrocie W 2007 r. obronił dyplom malarski pod kierunkiem prof. J. Modzelewskiego, aneks z litografii w pracowni prof. W. Winieckiego oraz pracę teoretyczną u prof. J. Niecikowskiego. Każda z części dyplomu nosiła tytuł "Portret artysty jako młodego psa". W roku 2008/2009 wraz z przyjaciółmi współtworzył dział „Piękne sny o wspólnej sprawie” w czasopiśmie artystycznym Artluk. Finalista konkursu "Showdown" rozgrywanego na stronie Saatchi Gallery. Finalista IX edycji konkursu im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. W 2009 r. wystawa indywidualna w Wizytującej Galerii w Warszawie.