Auction archive: Lot number 124

Napoleon Frans Karel Josef Bonaparte

Auktion 20.04.2015
20 Apr 2015
€150 - €300
ca. US$161 - US$323

Auktion 20.04.2015
20 Apr 2015
€150 - €300
ca. US$161 - US$323

Napoleon Frans Karel Josef Bonaparte Ges. P Dupont, 19e Eeuws portretje van Napoleon Frans Karel Jozef Bonaparte, zoon van Napoleon, in houten ingelegd lijstje 15x12 cm Napoleon Francois Joseph Charles Bonaparte, geboren 20 maart 1811 is de zoon van Napoleon de 1e (1769-1821) en groothertogin Marie-Louise van Oostenrijk (1791-1847). Na de 100 dagen volgt de abdicatie van Napoleon in de Elysee op 22 juni 1815. Napoleon proclameert zijn zoon tot Napoleon II, Keizer der Fransen. Op 7 juli 1815 wordt deze beslissing ongrondwettelijk verklaart. Napoleon II heeft 15 dagen zijn vader opgevolgd. Hij sterft in Wenen als gevolg van tuberculose op 22 juli 1832, zonder nazaten. De bijnaam van Napoleon II was L Aiglon (adelaarszoon).

20 Apr 2015
Derksen Veilingbedrijf
Amsterdamseweg 23
6814 GA Arnhem
Netherlands
info@derksen-veilingbedrijf.nl
+31 (0)26 4421498

20 Apr 2015
Derksen Veilingbedrijf
Amsterdamseweg 23
6814 GA Arnhem
Netherlands
+31 (0)26 4421498