Auction archive: Lot number 976

Naukeurige Beschrijvinge der Afrikaensche gewesten van Egypten, Barbaryen, Libyen, Biledulgerid, Negroslant, Guinea, Ethiopiën en Abyssinie

€1,200 - €1,500
ca. US$1,379 - US$1,724

€1,200 - €1,500
ca. US$1,379 - US$1,724

DAPPER, Olfert (1639-1689)
Amsterdam
Jacob van Meurs
1668
In-folio, [8] + 728 (i.e. 772) + [18] pp, titelpagina in rood en zwart, met titelvignet (scheurtjes, gedoubleerd), gegraveerde titel (gescheurde marges gerestaureerd), met zeer veel gravures op halve pagina (klederdrachten, flora) en 33 (op 34) platen b.t. met landkaarten, stadszichten, natuur enz op dubbele bladen. Marges van de eerste 4 bladen gerestaureerd, alsook een hoek van p.473. Ontbreekt de overzichtskaart van Afrika. (Roest)vlekjes. Bijgebonden: DAPPER, O. - Naukeurige Beschrijvinge der Afrikaensche Eulanden als Madagaskar, of Sant Laurens, Sant Thomee, d'eilanden van Kanarien, Kaep de Verd, Malta, en andere. A'dam, 1658. Folio, 120 (i.e. 128) + [2 (van 4)] pp met gravures op halve blz in tekst en 9 gegrav. platen op dubbel pagina met landkaarten, zichten enz. Het laatste blad in facsimile. Enkele marg. watervlekken. Gebonden in vol perkament uit de tijd, platten vervuild, versierd met blindstempeling, rug vernieuwd, schutbladen vernieuwd, nieuwe sluitlinten

5 Oct 2018
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

DAPPER, Olfert (1639-1689)
Amsterdam
Jacob van Meurs
1668

5 Oct 2018
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457