NIELS FREDERIK SCHIØTTZ JENSEN Danmark 1855-1941 Fisketuren endt Signerad och daterad N. F. Schiøttz Jensen 1894. Olja på duk, 140 x 220 cm. Signed and dated. Oil on canvas.