Noten Louis XVI-stijl halvemaan kastje met marqueterie ingelegde bloemenmand en vaas, onder marmeren blad 3 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw., h. 84. br. 76, d. 38 cm. (gestempeld achterzijde Hopilliart & Leroy Parijs.)