Opera omnia, ex editione Lugdunensi religiose castigata, et pro auctoritatibus ad fidem Vulgatae versionis accuratiorumque patrologiae textuum revocata, auctaque B. Alberti vita ac bibliographia operum a PP. Quétif et Echard exaratis, etiam revisa et locupletata. Cura ac labore Augusti Borgnet. 38 Tle. in 19 Bdn. Paris, Vivès 1890-1899. Gr.4°. Hldrbde. d. Zt. mit goldgepr. Rfileten u. -Titeln. (Tls. berieb. u. best., einige kl. Schabspuren). - Sehr seltene Gesamtausgabe. - Titel u. Vors. mehrf. gestempelt.