OSCAR JESPERS (1887-1970) Ontmoeting, 1914 Linogravure. Signée en bas à droite et datée en bas à gauche. H_45,7 cm L_62,7 cm Bibliographie: M. Boyens, Oscar Jespers «Zijn beeldhouwerk met een overzicht van te tekeningen door» illustré p.110-111 n° 50.