Pohled do krajiny
olej, plátno, 1913, 58 x 65 cm, sign. LD O. Bubeníček 13, rám, vzadu věnování Ota Bubeníček - Pohled do krajiny - Věnuje Jaroslavu Hrubému roku 1913, restaurováno
disciple of Prof. Julius Mařák Antonín Slavíček and Rudolf Otto von Ottenfeld at the Academy of Fine Arts in Prague
Pohled do krajiny