Větrný mlýn v Kořenci
litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O Coubine 49, rám, 416/500, mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Větrný mlýn v Kořenci