Auction archive: Lot number 7

PAUL DUPRé-LAFON (1900-1971)

€6,000 - €8,000
ca. US$6,635 - US$8,847
Auction archive: Lot number 7

PAUL DUPRé-LAFON (1900-1971)

€6,000 - €8,000
ca. US$6,635 - US$8,847

Paire de tables à double-plateau Acajou, sabots en bronze doré, plaques de galalithe rouge, laiton et plateau garni de cuir rouge Hermès. Paar tafels met twee laden Mahonie, gouden bronzen klompen, platen van rood galaliet, messing en dienblad afgezet in rood Hermès leder. Circa 1940. H.53,5 cm L.70 cm P.70 cm Provenance/Herkomst: Galerie Makassar, Paris. On y joint le certificat de la galerie Makassar-France datant de juillet2000.

Auction archive: Lot number 7
8 Dec 2019
Bonhams - Cornette de Saint Cyr
Bruxelles, Chaussée de Charleroi, 89 B-1060 Bruxelles

Auction archive: Lot number 7
8 Dec 2019